HAAS+SOHN MATERA kachle slonová kost

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním. Ke dvířkům v černé barvě můžete zvolit kachle v odstínu slonová kost nebo medovník. Externí... více informací »
HAAS+SOHN MATERA kachle medovník
79 990 Kč
Ověřit dostupnost
Moderní spalovací komora s terciálním spalováním. Ke dvířkům v černé barvě můžete zvolit kachle v odstínu slonová kost nebo medovník. Externí...

Moderní spalovací komora s terciálním spalováním. Ke dvířkům v černé barvě můžete zvolit kachle v odstínu slonová kost nebo medovník. Externí přívod vzduchu (CPV) se postará o to, aby byl v místnosti během topení dostatek kyslíku. Ideální pro nízkoenergetické domy.

Varianty provedení: Černá barva těla a kachlový sokl+obklad v odstínu slonová kost nebo medovník.Tento neodolatelný produkt seženete již dnes tu na našem webu ve známé rubrice krbová kamna! Nyní najdete zlevněné zboží z této populární sekce za báječnou cenu! Přední dodavatel HAAS+SOHN Rukov vám představuje prvotřídní sortiment. A tady je důkaz!

Tento kvalitní produkt HAAS+SOHN MATERA kachle medovník od dodavatele s dobrým jménem HAAS+SOHN Rukov snadno můžete pořídit právě teď v naší nabídce trvale výhodně! Nyní získáte od 79 990 Kč.