HAAS+SOHN MATERA s výměníkem, kachle slonová kost

Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50cm polena... více informací »
HAAS+SOHN MATERA s výměníkem
89 990 Kč
Ověřit dostupnost
Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50cm polena...

Tradiční kachláče, co nejsou žádný drobeček, ale suverénně vévodí obývacímu prostoru. Díky velkému topeništi se do něj vejdou až 50cm polena a vy si můžete užít ještě větší zážitek při pohledu do plamene. Na výběr máte kachle v barvě medovníku nebo slonové kosti. Zajisté oceníte jednoduché a unikátní čištění výměníku, bez nutnosti otvírat dvířka. Ruce vám tak zůstanou čisté. Kdo nepotřebuje vytápět celý dům, může zvolit variantu kamen Matera bez výměníku. Díky svému výkonu 12,2 kW (z toho 8,4 kW jde do otopné soustavy) hravě vytopíte prostor až 220m3. Ovládání přívodů vzduchu zvládnete jedním regulátorem Easy kontrol v části pod spalovací komorou. Pokud netopíte, oceníte možnost uzavíratelného přívodu vzduchu. Tím vám teplo nebude unikat komínem.

Varianty provedení: Černá barva těla a kachlový sokl+obklad v odstínu slonová kost nebo medovník.
Tento skvělý výrobek HAAS+SOHN MATERA s výměníkem, získáte bez obtíží tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice krbová kamna! Nyní si můžete koupit jiné produkty z této populární sekce jednoduše online! Známý dodavatel HAAS+SOHN Rukov má k dispozici velmi kvalitní výrobky.

Oblíbený a kvalitní produkt HAAS+SOHN MATERA s výměníkem, kachle medovník od našeho výrobce HAAS+SOHN Rukov pohodlně dostanete právě teď za parádní cenu! Zrovna teď v akci za 89 990 Kč.