HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem, antracit/šedá dlažba

Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo... více informací »
HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem
47 990 Kč
Ověřit dostupnost
Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo...

Když se řekne krbová kamna, vybaví se mnoha lidem právě tyto tradiční tvary. Krbová kamna Nivala s výměníkem dodáváme v černém nebo antracitovém provedení, s béžovou nebo šedou dlažbou na boku. Pod léty prověřenými obloukovými tvary najdete moderní ohniště s funkcí Terciálního spalování. Nechybí ani Externí přívod vzduchu (CPV). Váš nábytek uchrání od prachu náš patentovaný systém čištění výměníku, se kterým odstraníte saze se zavřenými dvířky. Bát se nemusíte ani výpadků proudu. Krbová kamna Nivala mají automatický regulátor primárního vzduchu. Když nefunguje čerpadlo a hrozí přehřátí, kamna díky němu sama utlumí hoření.

Varianty provedení: Černá barva s béžovou dlažbou, zlaté kování nebo Antracit se šedou dlažbou, chromové kování
Diskontní kousek HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem, antracit/šedá dlažba můžete najít bezstarostně tady u nás ve známé kategorii krbová kamna. Podívejte se na oblíbené kusy z této známé rubriky za výhodné peníze! V očích zákazníků populární výrobce HAAS+SOHN Rukov má k dispozici špičkové produkty

Kvalitní a velmi žádaný kus HAAS+SOHN NIVALA s výměníkem, černá/béžová dlažba od kvalitní společnosti HAAS+SOHN Rukov snadno získáte aktuálně pořád výhodně. Výhodně za super cenu 47 990 Kč.