HAAS+SOHN NORDBY Černá/Woodstone Prestige

Pro všechny, kdo mají doma málo místa, zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa... více informací »
HAAS+SOHN NORDBY Černá/Speckstein
Značka: HAAS+SOHN
42 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pro všechny, kdo mají doma málo místa, zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa...

Pro všechny, kdo mají doma málo místa, zaberou stejný prostor, jako třeba skříňka s televizí. Nemusíte se bát ani jejich zapojení, odstup tělesa od stěny stačí pouhých 5 cm. Navíc si můžete vybrat mezi zadním a vrchním napojením kouřovodu. Krbová kamna Nordby zdobí elegantní půlměsíc z přírodního kamene v provedení “Woodstone Prestige” (pískovec) nebo “Speckstein Antik” (mastek). Z boku mají krbová kamna Nordby ovladač systému Easy Control. Hoření díky němu můžete ovládat pouze jedním regulátorem. Možnost přikoupení boxu na dřevo.

Varianty provedení: černá barva s obkladem z přírodního kamene Woodstone Prestige /  černá barva s obkladem z přírodního kamene Speckstein / černá barva s obkladem z přírodního kamene Greystone
Tento velmi žádaný produkt HAAS+SOHN NORDBY Černá/Woodstone Prestige je k získání ještě tady na stránkách ve známé kategorii krbová kamna. Nyní koupíte skvělé produkty z této známé kategorie za zcela nejnižší cenu! Věhlasný dodavatel HAAS+SOHN pro své zákazníky poskytuje prvotřídní zboží Podívejte se sami! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od výrobce HAAS+SOHN. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento žádaný produkt HAAS+SOHN NORDBY Černá/Speckstein od značky s tradicí a dobrou pověstí HAAS+SOHN pohodlně získáte již dnes za nejnižší cenu! Cenově vychází na 42 990 Kč.