HAAS+SOHN SALERNO II antracit/sv. šedá

Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW,... více informací »
HAAS+SOHN SALERNO II černá/skleněné
31 990 Kč
Ověřit dostupnost
Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW,...

Pro stavby s malými tepelnými ztrátami mohou mít klasická kamna příliš velkou “sílu”. Krbová kamna Salerno II nabízejí výkon jen 4 kW, který bohatě stačí pro plochy kolem 40 m2. U nízkoenergetického domu se tak vyhnete přetápění. Navíc jsou vybavena Externím přívodem vzduchu (CPV). O pohodlné ovládání se postará systém Easy Control, pokud v kamnech netopíte, můžete je díky regulátoru jednoduše uzamknout. Teplo z místnosti tak neuteče komínem. Krbová kamna Salerno II vyrábíme v černém provedení se skleněným víkem nebo v kombinaci šedé a antracitové barvy.

Varianty provedení: Antracit/sv. šedá nebo Černá/skleněné víko Tento neodolatelný produkt HAAS+SOHN SALERNO II antracit/sv. je k dispozici nyní tu na stránkách umístěný v sekci krbová kamna. Nyní získáte ještě ostatní kousky z naší sekce za internetové ceny. To ovšem není vše, náš sortiment je ale široký. U nás najdete více produktů od výrobce HAAS+SOHN Rukov. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tento výrobce HAAS+SOHN Rukov má velmi kvalitní výrobky.

Kvalitní a žádaný kus HAAS+SOHN SALERNO II černá/skleněné víko s pečetí kvality od značky HAAS+SOHN Rukov jde sehnat u nás za rozumné peníze! Právě teď za cenu 31 990 Kč.