HAAS+SOHN SKIVE II černá

Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen Skive II tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky... více informací »
HAAS+SOHN SKIVE II černá
34 990 Kč
Ověřit dostupnost
Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen Skive II tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky...

Uvelebte se na pohovce a užijte si chvilku klidu. Téměř celou přední část krbových kamen Skive II tvoří prosklená plocha. Extra velkými dvířky můžete přiložit až půlmetrová polena. Zkrátka málo přikládání a hodně pohody. Jsou zpracovaná v nadčasové černé barvě. Mají na zadní straně regulátor systému Easy Control, díky němu je jejich ovládání hračka. Ke kvalitnímu a efektivnímu topení přispívá také Terciální spalování.

Cena za provedení: Černá barva
Unikátní a oblíbený produkt jde pořídit bezstarostně tady na našem webu v oblíbené kategorii krbová kamna! Nyní koupíte akční kousky z této populární sekce za parádní cenu.

Tento skvělý produkt HAAS+SOHN SKIVE II černá s pečetí kvality od značky HAAS+SOHN Rukov lze pořídit tady a teď právě ve slevě! Nyní lze objednat jen za 34 990 Kč.