HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem, kachlový sokl/kachle hnědá

Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách... více informací »
HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem
54 990 Kč
Ověřit dostupnost
Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách...

Oblíbená kachlová kamna Treviso II s výměníkem jsme doplnili o sokl v barvě kachlů. Kachle s decentním dekorem jsou k dostání ve čtyřech barvách – zelené, hnědé, medovníku a slonové kosti. Kachlová kamna Treviso II s výměníkem potěší i technickou výbavou. Výměník můžete  čistit i se zavřenými dvířky. Pokud se rozhodnete kamna od teplovodní soustavy odpojit, stačí výměník nahradit záslepkou a topit dál v “teplovzdušném” provozu. Navíc kachlová kamna Treviso II s výměníkem nepotřebují povinnou revizi podle zákona o ochraně ovzduší.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě  zelené, hnědé, medovník nebo slonová kost včetně kachlového soklu Hodně prodávaný výrobek HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem, kachlový sokl/kachle hnědá můžete sehnat pohodlně u nás ve známé kategorii krbová kamna! Mrkněte na ještě podobné zboží z této známé kategorie za super peníze! Známý výrobce HAAS+SOHN Rukov dlouhodobě dodává špičkové zboží A tady je důkaz! Třeba hledáte něco jiného, u nás vám nabízíme více. Podívejte se taky na více produktů značky HAAS+SOHN Rukov. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a velmi žádaný produkt HAAS+SOHN TREVISO II s výměníkem, kachlový sokl/kachle zelená od výrobce HAAS+SOHN Rukov jednoduše můžete pořídit v aktuální nabídce extra se slevou! Za bezkonkureční cenu 54 990 Kč.