HAAS+SOHN TREVISO mini kachle slonová kost

Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým... více informací »
HAAS+SOHN TREVISO mini kachle
31 990 Kč
Ověřit dostupnost
Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční "kachláče" nezaberou tolik místa, ale přesto svým...

Malá, ale šikovná, tak by se dala označit klasická kachlová kamna Treviso Mini. Tradiční „kachláče“ nezaberou tolik místa, ale přesto svým výkonem 8,1 kW vytopí až 114 m2. Můžete si vybrat z barevné varianty obkladu zelené či slonové kosti. Úložný prostor pod topeništěm na dřevo zajisté přijde vhod. Mini znamená i to, že průměr vrchního kouřovodu je 130 cm, což ocení ti, kteří potřebují menší průměr pro napojení do komína. Kamna se dodávají komplet osazená kachlemi, stačí jen odborně napojit na komín a můžete topit.

Varianty provedení: Černá barva s kachlovým obložením v barvě  zelené nebo slonová kost. Unikátní a žádaný výrobek HAAS+SOHN TREVISO mini kachle slonová kost je k získání v pohodě tu na webu v sekci krbová kamna! Vyberte si nové zboží z této oblíbené rubriky za výhodné peníze. Náš sortiment je široký, máme v nabídce také více skvělých kousků od dodavatele HAAS+SOHN Rukov. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Významná značka HAAS+SOHN Rukov vás a vaše blízké obohatí o top zboží. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme.

Oblíbený produkt HAAS+SOHN TREVISO mini kachle zelená od výrobce s dobrým jménem HAAS+SOHN Rukov pohodlně dostanete online za báječnou cenu. Nyní za akční cenu 31 990 Kč.