HEDE krbová kamna 1D – černá

Špičková ryze česká krbová kamna HEDE, jsou konstrukčně a technologicky postavená na britských krbových kamnech, kde byla v průběhu desítek let... více informací »
HEDE krbová kamna 1D
Značka: HEDE
29 500 Kč
Ověřit dostupnost
Špičková ryze česká krbová kamna HEDE, jsou konstrukčně a technologicky postavená na britských krbových kamnech, kde byla v průběhu desítek let...

Špičková ryze česká krbová kamna HEDE, jsou konstrukčně a technologicky postavená na britských krbových kamnech, kde byla v průběhu desítek let zdokonalovaná jak konstrukce, tak technologie spalování.
Popelník Ano
Typ kamen dvouplášťová, konvekční
Přikládání přední
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné Tento skvělý produkt je k dostání právě nyní na našem webu zařazený v rubrice krbová kamna. Vyhledejte si nové výrobky z této sekce za nejnižší cenu! Známá značka HEDE vás a vaše blízké obohatí o top zboží. Přesvědčte se sami. Náš sortiment je široký, prozkoumejte u nás taky další skvělé kousky od výrobce HEDE. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Oblíbený a kvalitní produkt HEDE krbová kamna 1D - černá od známé společnosti HEDE dostanete u nás skutečně výhodně. Nyní pořídíte za 29 500 Kč.