Hein Cornea L/R 2S ACCUM Bílá matná

Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho dvou stranách tzv. 2S. Kachlový krb CORNEA... více informací »
Hein Cornea L/R 2S
Značka: Hein
92 290 Kč
Ověřit dostupnost
Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho dvou stranách tzv. 2S. Kachlový krb CORNEA...

Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho dvou stranách tzv. 2S. Kachlový krb CORNEA L/R 2S Accum je navíc vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tepelnou energii pro její následné předávání. Možnost doplnit dřevníky s keramickým obkladem. Dřevníky nejsou v zahrnuty v ceně krbu.Povedený produkt Hein Cornea L/R 2S ACCUM Bílá matná lze zakoupit právě tu na webu v sekci krby. Podívejte se na skvělé kusy ve zmíněné sekci ve výprodejové akci. Tato značka Hein dlouhodobě dodává skvělé zboží Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. Možná hledáte něco jiného, máme toho více! Prozkoumejte u nás také další vybrané kousky značky Hein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní a oblíbený kousek Hein Cornea L/R 2S ACCUM Bílá matná od populární značky Hein jde získat právě teď u nás za super peníze. Cena od 92 290 Kč.