Hein Cornea L/R 3S ACCUM Bílá matná

Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho třech stranách tzv. 3S. Kachlový krb CORNEA... více informací »
Hein Cornea L/R 3S
Značka: Hein
98 890 Kč
Ověřit dostupnost
Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho třech stranách tzv. 3S. Kachlový krb CORNEA...

Dvířka otevíraná do boku – vlevo / vpravo. Tělo krbu tvoří přesně spojené keramické kachle na jeho třech stranách tzv. 3S. Kachlový krb CORNEA L/R 3S Accum je navíc vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tepelnou energii pro její následné předávání. Možnost doplnit dřevníky s keramickým obkladem. Dřevníky nejsou v zahrnuty v ceně krbu.
Tento nejprodávanější produkt máte možnost najít již dnes tu na stránkách ve známé sekci krby. Nyní si můžete koupit ostatní zboží ze zmíněné sekce za neuvěřitelně výhodnou cenu.

Unikátní a žádaný produkt Hein Cornea L/R 3S ACCUM Bílá matná od skvělého výrobce Hein jednoduše naleznete u nás nyní za zcela nejnižší cenu. Na našich stránkách za 98 890 Kč.