Hein FANTASY 1 Bílá matná

Kachlová kamna s částečnou akumulací do keramického pláště, kombinovaný způsob vytápění – konvekce/sálání. Moderní topeniště značky... více informací »
Hein FANTASY 1 Bílá
Značka: Hein
68 090 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlová kamna s částečnou akumulací do keramického pláště, kombinovaný způsob vytápění – konvekce/sálání. Moderní topeniště značky...

Kachlová kamna s částečnou akumulací do keramického pláště, kombinovaný způsob vytápění – konvekce/sálání. Moderní topeniště značky Romotop. Centrální (externím) přívod vzduchu do spalinové komory (CPV).  Rychlá a přesná regulace primárního/sekundárního vzduchu jedním ovládacím prvkem.

Možnost výběru ze 100 různých barevných odstínů glazury
Zlevněný produkt Hein FANTASY 1 Bílá matná lze zakoupit v pohodě tady na našich stránkách zařazený v kategorii krbová kamna. Připravili jsme pro vás vyjímečné produkty z této sekce za internetové ceny. Oblíbený výrobce Hein svým zákazníkům dodává vynikající produkty Nakupujte výhoděn u nás! U nás vám nabízíme více, máme v nabídce však také více skvělých kousků od značky Hein. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční a ve slevě produkt Hein FANTASY 1 Bílá matná od spolehlivého výrobce Hein je k dostání právě teď u nás výhodně. Cena již od 68 090 Kč.