Hein GREMIO 3 Zelená šumavská

Mají klasický až rustikální design, a přesto se hodí i do modernějších interiérů. Akumulační kachlová kamna GREMIO přinášejí neobyčejně... více informací »
Hein GREMIO 3 Zelená
Značka: Hein
63 690 Kč
Ověřit dostupnost
Mají klasický až rustikální design, a přesto se hodí i do modernějších interiérů. Akumulační kachlová kamna GREMIO přinášejí neobyčejně...

Mají klasický až rustikální design, a přesto se hodí i do modernějších interiérů. Akumulační kachlová kamna GREMIO přinášejí neobyčejně sladěné tvary použitých keramických kachlů. Na výběr jsou tři typy kamen se společným technickým základem, ale každé originální svým celkovým dojmem.

Krbová kamna GREMIO jsou obložena keramickými kachlemi, které mohou mít několik různých barev glazury dle přání zákazníka. Mohou se stát dominantou prostoru nebo skvěle zapadnout mezi okolní materiály a zdůraznit třeba architekturu typické chalupy. Krbová kachlová kamna GREMIO jsou vhodná i do nízkoenergetických staveb. Díky centrálnímu přívodu externího vzduchu CPV do topeniště není spotřebováván vzduch z interiéru. Konstrukce kamen standardně umožňuje zapojení horního nebo zadního odvodu spalin. Sklo dvířek je na vnitřní straně oplachováno přívodem sekundárního vzduchu, což zabraňuje usazování nečistot. Spalovací komora je vyložena šamotovými tvarovkami, které je možné ke kamnům dokoupit. Regulace primárního a sekundárního přívodu vzduchu se řídí jediným ovládacím prvkem. Kamna lze vybavit akumulačními tvarovkami pro prodloužení doby sálání tepla v době po vyhasnutí ohně.

Možnost výběru ze 100 různých barevných odstínů glazury
Kvalitní a levný produkt Hein GREMIO 3 Zelená šumavská jde pořídit snadno tady na webu v populární rubrice krbová kamna! Vyhledejte si nové zboží z této známé rubriky za výprodejovou cenu. Přichystali jsme toho pro vás více, prozkoumejte u nás taky další prověřené kousky od značky Hein. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. Oblíbená značka Hein dlouhodobě vyrábí top sortiment. A to ještě není vše!

Ve slevě tento produkt Hein GREMIO 3 Zelená šumavská od přední značky Hein jednoduše najdete tady za rozumné peníze! Levně za cenu 63 690 Kč.