Hein HARMONY FN ACCUM Bílá matná

Kachlový krb HARMONY FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na čelní straně a navíc je vybaven akumulačním výměníkem,... více informací »
Hein HARMONY FN ACCUM
Značka: Hein
89 210 Kč
Ověřit dostupnost
Kachlový krb HARMONY FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na čelní straně a navíc je vybaven akumulačním výměníkem,...

Kachlový krb HARMONY FN Accum se od řady F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na čelní straně a navíc je vybaven akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu a uchovává tak ještě více tepelné energie pro její následné předávání. Dvířka osazenými designovým sklem s možností pravého nebo levého směru otevírání. Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle jako ideální materiál pro efektivní přenos tepla. Zdrojem tepla je krbová vložka značky Romotop.
Unikátní a oblíbený produkt Hein HARMONY FN ACCUM Bílá matná získáte v pohodě tady u nás v oblíbené kategorii krby! Najděte si vyjímečné výrobky z této kategorie za parádní cenu. Výrobce Hein pro vás vyrábí vynikající produkty. Možná hledáte něco jiného, naše nabídka je široká. Máme v nabídce další kvalitní kousky značky Hein. Najdete je níže na této stránce.

Hodně žádaný produkt Hein HARMONY FN ACCUM Bílá matná od dodavatele s dobrým jménem Hein máte možnost sehnat právě nyní na našich stránkách se slevou! Výhodně teď u nás za 89 210 Kč.