Hein SOLID F ACCUM Bílá matná

SOLID F ACCUM je navíc vybaven výkonným akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu až na 90% a uchovává tepelnou energii pro... více informací »
Hein SOLID F ACCUM
Značka: Hein
116 490 Kč
Ověřit dostupnost
SOLID F ACCUM je navíc vybaven výkonným akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu až na 90% a uchovává tepelnou energii pro...

SOLID F ACCUM je navíc vybaven výkonným akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu až na 90% a uchovává tepelnou energii pro její následné předávání. Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle. Zdrojem tepla je krbová vložka řady HEAT 2G 59.44.13 od předního evropského výrobce firmy Romotop, která je vybavena vysoce efektivním systémem vedením spalin DoubleSpin.Tento designový produkt Hein SOLID F ACCUM Bílá matná lze sehnat nyní tady na našem webu v sekci krby. Nyní můžete získat oblíbené produkty z této sekce za nejnižší cenu! To ale ovšem není všechno, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od výrobce Hein. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Oblíbený produkt Hein SOLID F ACCUM Bílá matná od spolehlivé značky Hein můžete najít momentálně na webu za výhodné peníze. Akční cena již od 116 490 Kč.