Hein SOLID FN Bílá matná

SOLID FN se od řady SOLID F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na obou bočních stranách. Dvířka krbu jsou osazena designovým sklem,... více informací »
Hein SOLID FN Bílá
Značka: Hein
108 790 Kč
Ověřit dostupnost
SOLID FN se od řady SOLID F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na obou bočních stranách. Dvířka krbu jsou osazena designovým sklem,...

SOLID FN se od řady SOLID F odlišuje použitím strukturovaných kachlů na obou bočních stranách. Dvířka krbu jsou osazena designovým sklem, otevírání je do boku. Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle. Zdrojem tepla je krbová vložka řady HEAT 2G 59.44.13 od předního evropského výrobce firmy Romotop, která je vybavena vysoce efektivním systémem vedením spalin DoubleSpin.
Tento zlevněný produkt Hein SOLID FN Bílá matná máte možnost dostat taky tady na našich stránkách v rubrice krby! Nyní najdete ještě jiné produkty z této známé rubriky za výprodejovou cenu! Tento výrobce Hein vás obohatí o top zboží. Můžete se sami přesvědčit u nás na webu. To ovšem není všechno, náš sortiment je ale široký! Prozkoumejte u nás více skvělých kousků od dodavatele Hein. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový výrobek Hein SOLID FN Bílá matná od přední společnosti Hein máte možnost najít v naší online nabídce výhodně! Výhodně teď u nás za 108 790 Kč.