Hein SOLID L/R ACCUM Bílá matná

SOLID L/R ACCUM je navíc vybaven výkonným akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu až na 92 % a uchovává tepelnou energii pro... více informací »
Hein SOLID L/R ACCUM
Značka: Hein
128 590 Kč
Ověřit dostupnost
SOLID L/R ACCUM je navíc vybaven výkonným akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu až na 92 % a uchovává tepelnou energii pro...

SOLID L/R ACCUM je navíc vybaven výkonným akumulačním výměníkem, který zvyšuje celkovou účinnost krbu až na 92 % a uchovává tepelnou energii pro její následné předávání. S designovým rohovým ohýbaným sklem z jednoho kusu materiálu, levé nebo pravé provedení. Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tělo krbu tvoří glazované velkoformátové keramické kachle. Zdrojem tepla je krbová vložka řady HEAT L/R 2G S 60.44.33.13 od předního evropského výrobce firmy Romotop, která je vybavena vysoce efektivním systémem vedením spalin DoubleSpin. Diskontní kousek Hein SOLID L/R ACCUM Bílá naleznete právě tady u nás v oblíbené rubrice krby! Prozkoumejte zlevněné výrobky ze zmíněné kategorie za báječnou cenu!

Hodně prodávaný produkt Hein SOLID L/R ACCUM Bílá matná originál od značky Hein seženete u nás teď za super peníze. Nyní pořídíte za super cenu 128 590 Kč.