Hein SPIRIT C2 M Bílá matná

Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tichý pojezd dvířek Silent lift a účinný systém... více informací »
Hein SPIRIT C2 M
Značka: Hein
150 590 Kč
Ověřit dostupnost
Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tichý pojezd dvířek Silent lift a účinný systém...

Kombinovaný způsob předávání tepelné energie – sálavé teplo / proudění teplého vzduchu. Tichý pojezd dvířek Silent lift a účinný systém vedení spalin Double Spin Romotop. Odnímatelná kovová římsa jako možnost změny designu krbu. Odstínění zadního pláště umožňující postavit krb přímo na stěnu. Vhodný i pro nízkoenergetické domy
Exkluzivní výrobek máte možnost sehnat pohodlně na stránkách zařazený v rubrice krby! Nyní si můžete vybrat akční produkty z této známé kategorie za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, naše nabídka je široká. Máme v nabídce také další vybrané kousky značky Hein. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. Známá značka Hein vyrábí vysoce kvalitní zboží Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Unikátní a oblíbený produkt Hein SPIRIT C2 M Bílá matná od předního výrobce Hein je k sehnání bezpečně online za skvělou cenu. Levně za 150 590 Kč.