Jotul krbová kamna F 163 – bílý smalt

Řadu Jotul F 160 tvoří šest základních variant s bočním prosklením nebo bez něj a s možností výběru litinového podstavce z několika typů.... více informací »
Jotul krbová kamna F 163 -
Značka: JOTUL
59 990 Kč
Ověřit dostupnost
Řadu Jotul F 160 tvoří šest základních variant s bočním prosklením nebo bez něj a s možností výběru litinového podstavce z několika typů....

Řadu Jotul F 160 tvoří šest základních variant s bočním prosklením nebo bez něj a s možností výběru litinového podstavce z několika typů. Jotul F 163 s bočním prosklením je pevně rozkročený na stabilní trojnožce a vyniká uceleným designem s moderním, vzdušným vzhledem. Můžete si vybírat z variant s povrchovou úpravou v černém laku a bezúdržbovém bílém smaltu. Kamna řady Jotul F 160 jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon. Dosahují optimálního spalování i při 3 kW. Lze je doplnit dekorativní horní deskou z mastku s vynikajícími akumulačními schopnostmi.

Dvoustupňové spalování CB
Možnost přímého připojení externího vzduchu
Boční sklo se díky speciální technologii nezakuřuje
Praktický popelník
Kvalitní norská litina
Ideální pro topení na nízký výkon
Snadné ovládání díky jedné regulační páčce pro přívod primárního i sekundárního vzduchu
Zajímavá nabídka povrchové úpravy ve smaltu nebo laku

Rozměry:

Výška: 903 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 447 mm
Popelník Ano
Účinnost kamen 82 %
Přikládání přední
Délka polen 33 cm
Odvod spalin vrchní, zadní

Tento žádaný výrobek Jotul krbová kamna F 163 - bílý smalt od našeho výrobce JOTUL máte možnost koupit momentálně ve výhodné akci! Produkt koupíte teď u nás za 59 990 Kč.