Jotul krbová kamna F 163 – černý lak

Řadu Jotul F 160 tvoří šest základních variant s bočním prosklením nebo bez něj a s možností výběru litinového podstavce z několika typů.... více informací »
Jotul krbová kamna F 163 - černý
Značka: JOTUL
49 990 Kč
Ověřit dostupnost
Řadu Jotul F 160 tvoří šest základních variant s bočním prosklením nebo bez něj a s možností výběru litinového podstavce z několika typů....

Řadu Jotul F 160 tvoří šest základních variant s bočním prosklením nebo bez něj a s možností výběru litinového podstavce z několika typů. Jotul F 163 s bočním prosklením je pevně rozkročený na stabilní trojnožce a vyniká uceleným designem s moderním, vzdušným vzhledem. Můžete si vybírat z variant s povrchovou úpravou v černém laku a bezúdržbovém bílém smaltu. Kamna řady Jotul F 160 jsou ideální volbou pro moderní bydlení, skvěle se hodí zejména do nízkoenergetických staveb a k topení na nízký výkon. Dosahují optimálního spalování i při 3 kW. Lze je doplnit dekorativní horní deskou z mastku s vynikajícími akumulačními schopnostmi.

Dvoustupňové spalování CB
Možnost přímého připojení externího vzduchu
Boční sklo se díky speciální technologii nezakuřuje
Praktický popelník
Kvalitní norská litina
Ideální pro topení na nízký výkon
Snadné ovládání díky jedné regulační páčce pro přívod primárního i sekundárního vzduchu
Zajímavá nabídka povrchové úpravy ve smaltu nebo laku

Rozměry:

Výška: 903 mm
Šířka: 450 mm
Hloubka: 447 mm
Popelník Ano
Účinnost kamen 82 %
Přikládání přední
Délka polen 33 cm
Odvod spalin vrchní, zadní

Tento unikátní produkt Jotul krbová kamna F 163 - černý lak od dodavatele zboží JOTUL jednoduše pořídíte tady pořád výhodně. Výhodně za cenu 49 990 Kč.