Jotul krbová kamna F 305 R LL – bílý smalt

Nadčasový design řady Jotul F 305 vytvořilo hvězdné norské designérské studio Anderssen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými... více informací »
Jotul krbová kamna F 305 R
Značka: JOTUL
68 990 Kč
Ověřit dostupnost
Nadčasový design řady Jotul F 305 vytvořilo hvězdné norské designérské studio Anderssen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými...

Nadčasový design řady Jotul F 305 vytvořilo hvězdné norské designérské studio Anderssen & Voll. Kamna s dokonale čistými liniemi a zdůrazněnými funkčními prvky lákají úžasným výhledem na oheň. Zatápění v kamnech a obsluha už nemůže být jednodušší. Model Jotul F 305 R LL stojí na dlouhých nožkách. V prostorném horizontálním topeništi lze topit dlouhými poleny, oheň si můžete vychutnat v plné kráse díky velkým proskleným dvířkům. Ovládání přívodu vzduchu je snadné a intuitivní. Kamna jsou vybavena ergonomickým, snadno přístupným popelníkem.

Dvoustupňové spalování CB
Velké topeniště s moderním designem
Možnost umístění blízko hořlavých materiálů
Kvalitní norská litina
Nádherný výhled na plameny
Mastková horní deska (příslušenství)

Rozměry:

Výška: 850 mm
Šířka: 560 mm
Hloubka: 395 mm
Popelník Ano
Účinnost kamen 79 %
Přikládání přední
Délka polen 41 cm
Odvod spalin vrchní, zadní

Oblíbený výrobek Jotul krbová kamna F 305 R LL - bílý smalt od výrobce se zárukou kvality JOTUL je k získání tady teď téměř zdarma! Nyní lze objednat jen za 68 990 Kč.