Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP – černý lak

Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to... více informací »
Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP - černý
Značka: JOTUL
115 890 Kč
Ověřit dostupnost
Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to...

Jaké by to bylo, kdybyste v pohodlí Vašeho obývacího pokoji seděli u táboráku? Krbová kamna Jotul F 520 s panoramatickým výhledem na oheň Vám to umožní zažít. Trojstranné prosklení s širokými bočními skly poskytuje fantastický pohled na plameny, který si můžete vychutnat z mnoha různých úhlů. Sklo je potažené speciálním povrchem, který ho udržuje stále čisté. Chytrá a intuitivní regulace přívodu vzduchu zajišťuje snadné zatápění a ovládání kamen. Díky vnitřnímu obložení topeniště bíle smaltovanými pláty kamna září, i když se v nich zrovna netopí. V jejich podstavci se ukrývá praktický úložný prostor na dřevo. Jotul F 520 High Top jsou vysoká krbová kamna s horním nástavcem, který lze instalovat s akumulačními prstenci (příslušenství na objednávku). Akumulační prstence během topení ukládají teplo, které postupně uvolňují do místnosti až dalších 12 hodin poté, co oheň v kamnech dohoří.

Panoramatický výhled na oheň
Praktický úložný prostor v podstavci
Prostorné topeniště
Jednoduchá obsluha

Rozměry:

Výška: 1 319 mm
Šířka: 594 mm
Hloubka: 532 mm
Popelník Ano
Účinnost kamen 77 %
Přikládání přední
Délka polen 50 cm
Odvod spalin vrchní, zadní

Oblíbený produkt Jotul krbová kamna F 520 HIGH TOP - černý lak od značky se zárukou kvality JOTUL snadno seženete v naší aktuální nabídce téměř zdarma. Teď v akci 115 890 Kč.