Jotul krbová kamna F 602 ECO – černý lak

Jotul F 602 patří k nesmrtelným klasikům Jotulu a už dlouho se drží na absolutní špičce prodeje. Design těchto kamen byl vytvořen koncem 30. let... více informací »
Jotul krbová kamna F
Značka: JOTUL
29 990 Kč
Ověřit dostupnost
Jotul F 602 patří k nesmrtelným klasikům Jotulu a už dlouho se drží na absolutní špičce prodeje. Design těchto kamen byl vytvořen koncem 30. let...

Jotul F 602 patří k nesmrtelným klasikům Jotulu a už dlouho se drží na absolutní špičce prodeje. Design těchto kamen byl vytvořen koncem 30. let 20. století v architektonickém studiu Blakstad og Munthe-Kaas a vyzdoben sochařem Ornulfem Bastem. Od té doby model prošel řadou technologických úprav a vylepšení až do dnešní podoby s moderním čistým spalováním a možností připojení externího přívodu vzduchu. Jotul F 602 jsou praktická kamna na dřevo s výraznou osobností a charakterem. Snadno se instalují, jsou vysoce účinná, a navíc obsahují praktickou plotýnku na vaření. Na svých malých nožkách stojí po mnoho generací v domech a bytech po celém světě a jsou projektována tak, aby dobře sloužila ještě mnoha dalším generacím. Příslušenství na objednávku: adaptér pro externí přívod vzduchu, druhá varná plotýnka (průměr 125 mm) místo horního připojení kouřovodu, boční konvekční štít, plechová podložka (černý lak).

Dvoustupňové spalování CB
Možnost připojení přívodu externího vzduchu
Ikonický design
Kvalitní norská litina
Varná plotýnka
Snadné ovládání přívodu vzduchu

Rozměry: 

Výška:637 mm
Šířka:320 mm
Hloubka:540 mm
Popelník Ano
Účinnost kamen 83 %
Přikládání přední
Délka polen 33 cm
Odvod spalin vrchní, zadní

Žádaný výrobek Jotul krbová kamna F 602 ECO - černý lak od společnosti se zárukou kvality JOTUL máte možnost dostat online skutečně levně! Právě nyní za skvělou cenu 29 990 Kč.