Jotul krbová vložka I 520 F – černý lak

Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech... více informací »
Jotul krbová vložka I 520
Značka: JOTUL
64 990 Kč
Ověřit dostupnost
Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech...

Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech stranách topeniště. Design je nadčasový, s optimální, futuristickou konstrukcí. Krbové vložky Jotul I 520 mají světlé smaltované vnitřní pláty, které zvýrazní krásu hořícího ohně. Všechna skla jsou opatřena speciálním reflexním povrchem, který zabraňuje usazování sazí, optimalizuje spalování a zvyšuje tak účinnost krbu. Přestože je Jotul I 520 poměrně velká krbová vložka, funguje perfektně i při výkonu 3,5 kW.

Dvoustupňové spalování CB
Jednoduchá montáž
Světlé smaltované vnitřní pláty z litiny
Dvířka se samozavíracím systémem
Lze instalovat také jako kazetovou krbovou vložku

Rozměry:

Výška: 499 mm
Šířka: 670 mm
Hloubka: 431 mm
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano

Kvalitní a velmi žádaný kousek Jotul krbová vložka I 520 F - černý lak od dodavatele se skvělou pověstí JOTUL je dostupný aktuálně za super cenu. Stojí teď u nás 64 990 Kč.