Jotul krbová vložka I 520 FL – černý lak

Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech... více informací »
Jotul krbová vložka I 520 FL
Značka: JOTUL
72 990 Kč
Ověřit dostupnost
Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech...

Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech stranách topeniště. Design je nadčasový, s optimální, futuristickou konstrukcí. Krbové vložky Jotul I 520 mají světlé smaltované vnitřní pláty, které zvýrazní krásu hořícího ohně. Všechna skla jsou opatřena speciálním reflexním povrchem, který zabraňuje usazování sazí, optimalizuje spalování a zvyšuje tak účinnost krbu. Přestože je Jotul I 520 poměrně velká krbová vložka, funguje perfektně i při výkonu 3,5 kW.

Dvoustupňové spalování CB
Kvalitní norská litina
Jednoduchá montáž
Lze instalovat také jako kazetovou krbovou vložku

Rozměry:

Výška:499 mm
Šířka:632 mm
Hloubka:431 mm
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano

Tento kvalitní a levný produkt Jotul krbová vložka I 520 FL - černý lak značky JOTUL snadno naleznete tady nyní za mimořádně nízkou cenu! Nyní můžete mít za 72 990 Kč.