Jotul krbová vložka I 520 FR – černý lak

Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech... více informací »
Jotul krbová vložka I 520 FR -
Značka: JOTUL
72 990 Kč
Ověřit dostupnost
Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech...

Modelová řada Jotul I 520 představuje flexibilní systém čtyř krbových vložek. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech stranách topeniště. Design je nadčasový, s optimální, futuristickou konstrukcí. Krbové vložky Jotul I 520 mají světlé smaltované vnitřní pláty, které zvýrazní krásu hořícího ohně. Všechna skla jsou opatřena speciálním reflexním povrchem, který zabraňuje usazování sazí, optimalizuje spalování a zvyšuje tak účinnost krbu. Přestože je Jotul I 520 poměrně velká krbová vložka, funguje perfektně i při výkonu 3,5 kW.

Dvoustupňové spalování CB
Jednoduchá montáž
Dvířka se samozavíracím systémem
Lze instalovat také jako kazetovou krbovou vložku

Rozměry:

Výška: 499 mm
Šířka: 632 mm
Hloubka: 431 mm
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano

Tento akční a ve slevě produkt Jotul krbová vložka I 520 FR - černý lak originál od výrobce JOTUL jde získat právě dnes v bezva akci. V současnosti pořídíte za cenu 72 990 Kč.