Jotul krbová vložka I 620 FL – černý lak

Modelová řada Jotul I 620 je novou vlajkovou lodí Jotulu. Jotul I 620 je velká krbová vložka, která nabízí ještě lepší výhled na oheň než její... více informací »
Jotul krbová vložka I
Značka: JOTUL
80 990 Kč
Ověřit dostupnost
Modelová řada Jotul I 620 je novou vlajkovou lodí Jotulu. Jotul I 620 je velká krbová vložka, která nabízí ještě lepší výhled na oheň než její...

Modelová řada Jotul I 620 je novou vlajkovou lodí Jotulu. Jotul I 620 je velká krbová vložka, která nabízí ještě lepší výhled na oheň než její předchůdce, nejprodávanější Jotul I 520. Navzdory své velikosti je tato krbová vložka navržena tak, aby fungovala optimálně i při nízkém výkonu. Krásu hořícího ohně zvýrazňují světle smaltované vnitřní pláty z vermikulitu a odolné litiny. Správné a pohodlné ovládání usnadní symboly na regulaci přívodu vzduchu. Krbová vložka Jotul I 620 se jednoduše instaluje jak do otevřeného krbu, tak i nové obestavby, a to díky úzkému, lehce odnímatelnému rámečku. Můžete si vybrat variantu se sklem na jedné, dvou nebo třech stranách topeniště. Jotul I 620 FL má přední a levé boční prosklení.

Dvoustupňové spalování CB
Optimální spalování i při nízkém výkonu
Odnímatelný ozdobný rámeček
Jednoduchá montáž

Rozměry:

Výška: 499 mm
Šířka: 762 mm
Hloubka: 431 mm
Délka polen 60 cm
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano

Kvalitní a velmi žádaný produkt Jotul krbová vložka I 620 FL - černý lak s osvědčenou značkou JOTUL jednoduše pořídíte právě teď u nás za zcela nejnižší cenu! Nyní pořídíte za super cenu 80 990 Kč.