K 27 litinov rošt svislý

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je... celý popis>
K 27 litinov rošt
Značka: Krby Levně
1 268 Kč
Ověřit dostupnost

Rošt do krbových kamen, krbů a grilů
Jedná se o masivní rošt. Tento kvalitní rošt se dá použít do všech topenišť kamen, krbů a grilů. Rošt je vyroben tradiční technologií – odlitek z šedé litiny do písku. Nabízíme Vám ucelenou řadu litinových roštů. Litinové rošty se používají také často přímo na grilování masa. Velmi oblíbené užití litinových roštu je při stavbě zahradních krbů a grilů.
Litinový rošt musí být v ohništi kamen, grilu nebo krbové vložky usazen správně, tj. užší štěrbinou směrem nahoru tak, aby nemohlo v žádném případě dojít k zanešení a ucpání mezer roštu popelem. Roštem musí proudit dostatečné množství vzduchu, aby docházelo k jeho ochlazování, proto je nutné pravidelně kontrolovat, zda rošt není zanešen. Pokud vzduch neproudí dostatečně štěrbinami roštu, je rošt nerovnoměrně tepelně zatěžován, může dojít k jeho prasknutí , případně i k jeho deformaci. V takovémto případě nelze uznat reklamaci.
Rošt je odlitek z šedé litiny, rozměry jsou udávány v toleranci + / – 3mm, litinový rošt je možné dále opracovávat řezáním, vrtáním nebo broušením.
Hmotnost 4,9 kg
Materiál Litina
Rozměr 335×170 mm


Často hledaný produkt K 27 litinov rošt lze nakoupit aktuálně tady na našem webu v oblíbené sekci ventilátory pro krbová kamna. Prozkoumejte parádní zboží z této známé sekce za extra cenu. Možná ale hledáte něco jiného, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další produkty od výrobce Krby Levně. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Známá značka Krby Levně pro své zákazníky nabízí skvělé produkty.

Neodolatelný kousek K 27 litinov rošt svislý od našeho výrobce Krby Levně k dostání právě zde za akční cenu! Výhodně za cenu 1 268 Kč.