Krby Hanes

Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11kW, kachle zelená (teplovzdušná verze)

Kvalitní a levný produkt Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11kW, kachle zelená (teplovzdušná verze) originál od výrobce HS FLAMINGO pohodlně dostanete aktuálně na našich stránkách opravdu levně. Stojí teď u nás 87 990 Kč.
EAN: 8594155830305
Kachlová kamna AQUAFLAM VARIO PERU 11kW
Ověřit dostupnost
Značka: HS FLAMINGO
87 990

Nejmodernější teplovodní kachlová kamna, splňující nároky i těch nejnáročnějších zákazníků. Vysoce efektivní a ekologicky šetrná. Technologie sekundárního spalování s účinností přesahující 80%. Jedinečné řešení, které nabízí jednoduchý přechod z teplovodního na teplovzdušný způsob vytápění. Vyrobena z nejkvalitnějších materiálů, dle technologie, splňující nejpřísnější Evropské normy. Teplovodní výměník je standardně vybaven ochlazovací smyčkou, chránící proti přetopení. Přívod terciárního vzduchu pro dokonalé spalování a stálý přísun vzduchu. Možnost napojení externího přívodu vzduchu je samozřejmostí. Varianta integrované elektronické regulace přívodu vzduchu automaticky chrání proti přetopení.
Vyberte si sami, jak budete svá kamna používat. Dva výkony teplovodních výměníků a možnost provozovat kamna jako teplovzdušná, to jsou Aquaflam VARIO PERU!!!

obložena pravými, ručně vyráběnými kachlemi. Kachle jsou akumulačním materiálem a z toho důvodu se akumulační schopnost kamen značně navyšuje.
K výběru jsou dva typy ovládání krbových kamen. Manuální, pomocí táhla a elektronická, pomocí potenciometru s teplotním bezpečnostním čidlem.
Bezproblémová obsluha po mnoho let je pro nás důležitá. Tří-bodové zavírání zajišťuje správné a dlouhodobé funkční zavírání dvířek spalovací komory.
Dokonalé spalování zajišťuje inteligentní přísun primárního, sekundárního a terciárního vzduchu do spalovací komory
Typ kamen teplovzdušná
Účinnost kamen 80,88 %
Popelník Ano
Přikládání přední
Odvod spalin vrchní