Kameny do KRATKI biokrbů 1kg

Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven... více informací »
Kameny do KRATKI biokrbů
Značka: KRATKI
74 Kč
Ověřit dostupnost
Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven...

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.
Hmotnost 10000.000g
Katalogové číslo EKO-000603


Tento žádaný produkt Kameny do KRATKI biokrbů můžete koupit lehce tu na webu v populární sekci paliva pro biokrby! Máme pro vás parádní výrobky z této známé rubriky za super peníze!

Velmi žádaný produkt Kameny do KRATKI biokrbů 1kg od známé společnosti KRATKI máte možnost dostat v naší online nabídce za příznivou cenu! Aktuálně za super cenu 74 Kč.