Krby Hanes

Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489

Tento akční a ve slevě produkt Kraft&Dele vysavač na popel 20L KD489 od společnosti s výborným jménem Kraft&Dele snadno pořídíte na našich stránkách nyní extra výhodně! V současnosti pořídíte za cenu 999 Kč.
EAN: 5903175338013
Kraft&Dele vysavač na popel

Vysavač na popel 1650W 20L | KD489 Kraft&Dele
Průmyslový vysavač vysavač od společnosti Kraft & Dele je ideální pro čištění suchých povrchů. Vysavač splňuje normy EU, spotřebuje málo energie a je velmi efektivní. Vysavač se jednoduše vypořádá s všemi druhy znečištění. kanceláří, dílen, skladů a podobně. Je ideální pro práci s bruskami nebo jinými zařízeními, které mají výstup na odsávání prachu. Odpad se zachycuje přímo do nádoby nebo sáčku, které lze použít opakovaně. Vysavač má 20-litrovou nádobu vyrobenou z nerezavějící oceli a hepa filtr. Snadnou manipulaci zajišťují 4 otočná kolečka ve spodní části.
Průmyslový vysavač s výkonem 1650 W se používá pro rychlé a důkladné vyčištění kanceláří, dílen, skladů a podobně. Je ideální pro práci s bruskami nebo jinými zařízeními, které mají výstup na odsávání prachu.
Je perfektním řešením pro dílnu a garáž jako průmyslový vysavač, současně dokáže vysávat i koberce a různé druhy podlah, užitečný je i na odstraňování popela z krbů a grilů.
Proč vysavač popela KD489? V čem spočívá jeho výjimečnost? 

Dvojitý filtr
Splňuje normy EU
Nízká spotřeba energie
Velmi efektivní
Látkový filtr, který se nezanáší
Velká nádoba 20l
Výkon 1650 W
Výrobce KRAFT&DELE
Napětí 230/50 V/Hz
Váha 4,75 kg
Materiál nerez