KRATKI biokrb BRAVO TÜV – černý

Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven... celý popis>
KRATKI biokrb BRAVO TÜV -
Značka: KRATKI
7 499 Kč
Ověřit dostupnost

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.
Výrobce Kratki EU
Barevné provedení černá
Balení obsahuje biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí
Materiál ocel
Objem zásobníku na biolíh 0,50 l Tento unikátní produkt KRATKI biokrb BRAVO TÜV – černý jde nakoupit zrovna tady na našich stránkách v populární kategorii krby. Mrkněte na ještě ostatní zboží z této populární kategorie z pohodlí domova! Náš sortiment je ale široký, máme v nabídce další skvělé produkty od výrobce KRATKI. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Tato značka KRATKI vám poskytuje kvalitní zboží.

Tento kvalitní a žádaný výrobek KRATKI biokrb BRAVO TÜV - černý od známé kvalitní značky KRATKI je k dispozici u nás za výhodné peníze. Právě lze objednat jen za 7 499 Kč.