KRATKI Biokrb DELTA 2 SLIM TÜV černý se sklem

Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven... více informací »
KRATKI Biokrb DELTA 2 SLIM
Značka: KRATKI
4 107 Kč
Ověřit dostupnost
Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven...

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.
Rozměr 900x400x103 mm
Barevné provedení černá
Výrobce Kratki EU
Celková váha 8,4 kg
Materiál ocel Tento žádaný výrobek KRATKI Biokrb DELTA 2 SLIM lze sehnat rovnou na našich stránkách umístěný v rubrice krby! Prozkoumejte vyjímečné produkty z této populární sekce za výhodnou cenu! Třeba hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více! Prozkoumejte u nás více skvělých produktů od značky KRATKI. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu. Oblíbený dodavatel KRATKI svým zákazníkům nabízí skvělé výrobky.

Levný produkt KRATKI Biokrb DELTA 2 SLIM TÜV černý se sklem od společnosti se zárukou kvality KRATKI jde sehnat tady a teď právě skutečně levně. Cenově vychází na 4 107 Kč.