KRATKI Biokrb DELTA FLAT TÜV prosklený

Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven... více informací »
KRATKI Biokrb DELTA FLAT
Značka: KRATKI
3 571 Kč
Ověřit dostupnost
Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven...

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.
Rozměr 900x400x120 mm
Barevné provedení černá
Výrobce Kratki EU
Objem zásobníku na biolíh 0,40 l
Celková váha 6,8 kgTento unikátní produkt jde nakoupit lehce u nás ve známé sekci krby. Nyní můžete najít akční produkty z této oblíbené kategorie na pár kliknutí. U zákazníků oblíbená značka KRATKI pro své zákazníky dodává kvalitní produkty. Nakupujte, dokud je zboží sladem! Nebojte, máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kousky značky KRATKI. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní kousek KRATKI Biokrb DELTA FLAT TÜV prosklený od výrobce s dobrým jménem KRATKI pohodlně pořídíte ještě dnes extra se slevou! Akční ceny již od 3 571 Kč.