KRATKI biokrb GOLF TÜV – černý

Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven... více informací »
KRATKI biokrb GOLF TÜV -
Značka: KRATKI
1 643 Kč
Ověřit dostupnost
Bio krb - jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven...

Bio krb – jedná se o krb, při jehož provozu se nevyužívá k vytváření tepla spalování tuhých paliv, ale spaluje se biolíh. Tento biolíh je upraven tak, aby hořel krásným, přirozeně žlutým plamenem. Bez dýmu, bez spalin a bez zápachu. Bez komínu i bez dřeva. Bio krby jsou tedy vhodné nejen do vašeho domu, ale také do bytu, do vaší kanceláře, nebo třeba i do koupelny. Zatopíte během krátkého okamžiku a máte ihned příjemný otevřený oheň.
Nemusíte se obávat spalin z hoření paliva, protože výsledkem hoření biolihu je jen CO2 a H2O. Tedy kysličník uhličitý a voda. To samé co člověk vydechuje při dýchání. Bio krby na biolíh poskytují nejen optické potěšení z živého ohně, ale také Váš domov či byt proteplí svým výkonem. Bio krby spálí 1 litr biolihu přibližně za 3 hodiny.
Rozměr 648x374x144 mm
Barevné provedení černá
Výrobce Kratki EU
Objem zásobníku na biolíh 0,20 l
Celková váha 4,4 kg Nejprodávanější produkt KRATKI biokrb GOLF TÜV máte možnost najít teď tady a teď na našem webu v kategorii krby. Prozkoumejte ještě podobné výrobky ze zmíněné sekce za parádní cenu. Přední dodavatel KRATKI vás a vaše blízké obohatí o prvotřídní produkty

Tento designový produkt KRATKI biokrb GOLF TÜV - černý od známého výrobce KRATKI pohodlně nakoupíte tady a teď právě napořád výhodně. V současnosti pořídíte za cenu 1 643 Kč.