KRATKI biokrb ROMEO – černý

Biokrb ROMEO černý Stolní biokrby mají obrovskou výhodu v tom, že jej můžete kdykoliv kamkoliv přenést. Za příznivých povětrnostních podmínek... celý popis>
KRATKI biokrb ROMEO -
Značka: KRATKI
6 844 Kč
Ověřit dostupnost

Biokrb ROMEO černý
Stolní biokrby mají obrovskou výhodu v tom, že jej můžete kdykoliv kamkoliv přenést. Za příznivých povětrnostních podmínek se Váš biokrb může stát i chloubou Vaši venkovní terasy a zahrady během dlouhých zimních odpolední.
Jednoduché, elegantní tvary a materiál, ze kterého je bio krb vyroben, přispívají k vytvoření příjemné atmosféry a kontakt s ohněm. Stabilní konstrukce bio krbu zabezpečuje bezpečnost a poskytuje ochranu před nebezpečím.
Biokrb je vyroben z černého plechu pokrytý práškovou barvou.
Nerezová nádoba na biolíh je vybavena absorpční vložkou. Jedná se o nově použitý materiál pro bio krby. Tato vložka zaručuje výrazné snížení spotřeby biokrbu a chrání částečně biolíh před rozlitím a to i v případě převrácení.

Pozor!!!

Dbejte na to, aby biolíh nepřišel do kontaktu s lakovanými částmi biokrbu. Mohlo by dojít k porušení barvy.
Výrobce Kratki EU
Barevné provedení černá
Balení obsahuje biokrb, nádoba na biolíh, madlo na zhasnutí
Materiál ocel
Objem zásobníku na biolíh 0,50 l
Tento skvělý výrobek KRATKI biokrb ROMEO – seženete rovnou tu na našich stránkách zařazený v sekci krby. Nyní můžete najít zlevněné výrobky ve zmíněné sekci jednoduše online.

Žádaný produkt KRATKI biokrb ROMEO - černý od kvalitního výrobce KRATKI můžete koupit v aktuální nabídce v bezva akci! Momentálně k dispozici za 6 844 Kč.