KRATKI Krbová plynová vložka LEO 200/G30/50MBAR na propan butan

KRATKI Krbová plynová vložka LEO 200/G30/50MBAR na propan butan Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo Nastavení výšky... více informací »
KRATKI Krbová plynová vložka LEO 200/G30/50MBAR na propan
Značka: KRATKI
101 537 Kč
Ověřit dostupnost
KRATKI Krbová plynová vložka LEO 200/G30/50MBAR na propan butan Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo Nastavení výšky...

KRATKI Krbová plynová vložka LEO 200/G30/50MBAR na propan butan

Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo
Nastavení výšky plamene
Certifikace CE, zaručuje bezpečnost použití, ochranu zdraví a životního prostředí
Ovládání pomocí dálkového ovládání nebo aplikace na smartphonu nebo tabletu

Instalace nevyžaduje tradiční komín – systém koaxiálních kanálů umožňuje instalaci v místnostech bez komína, stačí přesunout drát mimo stěnu budovy nebo střechu.
Materiál ocel
Jmenovitý výkon 14 kW
Barva černá
Rozsah výkonu 12-14 kW
Druh paliva propan butanAkční produkt KRATKI Krbová plynová vložka LEO 200/G30/50MBAR na máte možnost dostat přímo tady na webu zařazený v sekci krbové vložky. Mrkněte na podobné produkty z této populární sekce za skvělou cenu! To ale ovšem není vše, u nás vám nabízíme více. Máme v nabídce však také další vybrané kousky od značky KRATKI. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce. U zákazníků oblíbený výrobce KRATKI dlouhodobě vyrábí vynikající zboží Udělejte radost sami sobě!

Levný produkt KRATKI Krbová plynová vložka LEO 200/G30/50MBAR na propan butan od výrobce se zárukou kvality KRATKI jednoduše můžete získat teď za outletovou cenu! Momentálně v akci za 101 537 Kč.