KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/30MBAR na propan butan, levé prosklení

KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/30MBAR na propan butan, levé prosklení Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo Nastavení... více informací »
KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/30MBAR na propan butan
Značka: KRATKI
47 126 Kč
Ověřit dostupnost
KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/30MBAR na propan butan, levé prosklení Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo Nastavení...

KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/30MBAR na propan butan, levé prosklení

Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo
Nastavení výšky plamene
Certifikace CE, zaručuje bezpečnost použití, ochranu zdraví a životního prostředí
V případě jakýkoliv problému s patentností vzduchovodu nebo přívodu plynu se krb automaticky vypne
Dálkové ovládání

Instalace nevyžaduje tradiční komín – systém koaxiálních kanálů umožňuje instalaci v místnostech bez komína, stačí přesunout drát mimo stěnu budovy nebo střechu.
Sada obsahuje:
– vstup plynu přizpůsobený spalování zemního plynu
– automatizace řízení procesu spalování pomocí dotykového dálkového ovládání
– keramické dřevo pro pokládku kádla
Poznámka! Před nákupem je nutné specifikovat, jaký typ plynu bude zařízením poháněn – zemní plyn nebo propan-butanový plyn, protože výběr hořáku a trysek závisí na výběru plynu. Před instalací se ujistěte, že připojené zařízení je navrženo tak, aby bylo poháněno plynem k typu v plynové soustavě. Veškeré potřebné informace o požadovaných parametrech plynu naleznete na typovém štítku krbu a v uživatelské příručce.
Barva černá
Materiál ocel
Jmenovitý výkon 6,1 kW
Druh paliva propan butan
Typ prosklení
Typ prosklení přední, levéOblíbený a akční výrobek můžete najít bezstarostně na webu v oblíbené kategorii krbové vložky! Nyní koupíte unikátní kousky z naší rubriky za super cenu!

Vysoce kvalitní kousek KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/30MBAR na propan butan, levé prosklení od výrobce s mnohaletou tradicí KRATKI pořídíte aktuálně za mimořádně nízkou cenu. Levně za 47 126 Kč.