KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/50MBAR na propan butan

KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/50MBAR na propan butan Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo Nastavení výšky... více informací »
KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/50MBAR
Značka: KRATKI
39 841 Kč
Ověřit dostupnost
KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/50MBAR na propan butan Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo Nastavení výšky...

KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/50MBAR na propan butan

Realistická vize ohně, jako ve skutečném krbu na dřevo
Nastavení výšky plamene
Certifikace CE, zaručuje bezpečnost použití, ochranu zdraví a životního prostředí
V případě jakýkoliv problému s patentností vzduchovodu nebo přívodu plynu se krb automaticky vypne
Dálkové ovládání

Instalace nevyžaduje tradiční komín – systém koaxiálních kanálů umožňuje instalaci v místnostech bez komína, stačí přesunout drát mimo stěnu budovy nebo střechu.
Sada obsahuje:
– vstup plynu přizpůsobený spalování zemního plynu
– automatizace řízení procesu spalování pomocí dotykového dálkového ovládání
– keramické dřevo pro pokládku kádla
Poznámka! Před nákupem je nutné specifikovat, jaký typ plynu bude zařízením poháněn – zemní plyn nebo propan-butanový plyn, protože výběr hořáku a trysek závisí na výběru plynu. Před instalací se ujistěte, že připojené zařízení je navrženo tak, aby bylo poháněno plynem k typu v plynové soustavě. Veškeré potřebné informace o požadovaných parametrech plynu naleznete na typovém štítku krbu a v uživatelské příručce.
Barva černá
Materiál ocel
Jmenovitý výkon 6,1 kW
Druh paliva propan butan
Rozměry (ŠxVxH) 756x816x375 mm
Tento designový produkt KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/50MBAR jde pořídit rovnou tu v kategorii krbové vložky. Nyní si můžete koupit ještě další zboží ze zmíněné kategorie za výhodnou cenu.

Zlevněný produkt KRATKI Krbová plynová vložka LEO 70/G30/50MBAR na propan butan od populární značky KRATKI jde pořídit teď za báječnou cenu! Akční cena již od 39 841 Kč.