Krby Hanes

Krbová vložka BeF Home Aquatic WH 450 E

Kvalitní a levný výrobek Krbová vložka BeF Home Aquatic WH 450 E od značky s tradicí a dobrou pověstí BeF Home jednoduše naleznete právě nyní na našich stránkách za výhodnou cenu! Levně za 79 699 Kč.
Krbová vložka BeF Home Aquatic
Více informací >
Značka: BeF Home
79 699
Popis produktu

Díky ohništi vyloženému akumulační výstelkou, Carconem, který byl vyvinut speciálně pro naši firmu, je dosaženo vysoké čistoty a účinnosti spalování a příjemného pohledu do ohně. Tělo krbové vložky je pokryto izolací a vložka má dvojité prosklení již ve standardu. I díky tomu je dosaženo maximální efektivity tepla předaného do výměníku.

U této vložky je klasické otevírání dveří do boku s kličkou potaženou pravou kůží. Vysoký formát topeniště. Bezroštové topeniště se záslepkou vyložené carconem. Dvojité rohové prosklení ve standardu. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace spalování. Precizní zpracování ovládání vzduchu zajišťuje plynulou a přesnou regulaci výkonu krbové vložky. Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem. Možno doobjednat čtyřstranný zazdívací rámeček s lemem 90st.