Krby Hanes

Krbová vložka BeF Home Aquatic WH V 450 E

Velmi oblíbený kus Krbová vložka BeF Home Aquatic WH V 450 E od dodavatele se skvělou pověstí BeF Home snadno pořídíte momentálně na webu opravdu výhodně. Právě teď za cenu 109 682 Kč.
BeF Home Aquatic WH V
Ověřit dostupnost
Značka: BeF Home
109 682

Díky ohništi vyloženému akumulační výstelkou, Carconem, který byl vyvinut speciálně pro naši firmu, je dosaženo vysoké čistoty a účinnosti spalování a příjemného pohledu do ohně. Tělo krbové vložky je pokryto izolací a vložka má dvojité prosklení již ve standardu. I díky tomu je dosaženo maximální efektivity tepla předaného do výměníku.

U této vložky je výsuvný systém nové generace, který zajišťuje maximální těsnost a komfort obsluhy (dveře u tohoto systému jedou při posuvu souběžně s rámem a v poslední fázi se přitlačí po celém obvodu k rámu a tím zajistí maximální těsnost). Utěsnění spalovacího prostoru zabraňuje unikání spalin do interiéru. Vysoký formát topeniště. Bezroštové topeniště se záslepkou vyložené carconem. Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace spalování. Precizní zpracování ovládání vzduchu zajišťuje plynulou a přesnou regulaci výkonu krbové vložky. Jednoduché ovládání jedním regulačním prvkem. Možno doobjednat zazdívací rámeček.