Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP

Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou a externím
Značka: UNIFLAM
17 769 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně...

Krbová vložka 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 600 s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
oplach skla
komínová klapka součástí krbové vložky
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu součástí vložky
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 47 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano
Super produkt získáte rovnou tady a teď na našich stránkách v oblíbené rubrice krbové vložky! Najděte si oblíbené produkty z této oblíbené sekce v akci. Oblíbený dodavatel UNIFLAM dlouhodobě poskytuje špičkové produkty. Přesvědčte se sami. Možná hledáte něco jiného, u nás toho najdete mnohem více. Máme v nabídce ovšem další skvělé zboží značky UNIFLAM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento diskontní výrobek Krbová vložka UNIFLAM 600 PLUS ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-597-DP od kvalitního výrobce UNIFLAM máte možnost sehnat tady nyní za zcela nejnižší cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 17 769 Kč.