Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO horní otevírání 837-001

Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO horní otevírání 837-001 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností.... více informací »
Produkt bez obrázku
Značka: UNIFLAM
51 598 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO horní otevírání 837-001 Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností....

Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO horní otevírání 837-001
Krbové vložky UNIFLAM DURO jsou výrobky s vysokou estetikou a nejvyšší účinností. Hlavní výhodou krbových vložek UNIFLAM DURO je, že předávají velice rychle a velké množství tepla do prostoru. Krbové vložky DURO splňují všechny, i ty nejpřísnější normy ECODESIGN v oblasti ochrany životního prostředí. Jsou moderní, kvalitní, za rozumnou cenu… jsou skvělé a jejich nákup je DOPORUČUJEME! 
Proč krbovou vložku UNIFLAM DURO? Jaké jsou jejich přednosti?

topeniště vyložené šamotem
jsou vhodné pro domy s rekuperací a DGP
možnost napojení na externí přívod vzduchu
regulace přívodu vzduchu přímo na krbové vložce
moderní černěné sklo po okraji
vývody pro rozvod teplého vzduchu
oplach skla
těsnění dveří s tvarovou pamětí
vermikulitové deflektory

Záruka a certifikáty:

5letá záruka
energetická třída A+
CE certifikát
krbová vložka splňuje požadavky EKODESIGNU
krbová vložka je vyhovující standardu BlmschV 2
krbová vložka je v souladu s normou EN 13229

 Technické parametry:

jmenovitý výkon: 10 kW
tepelná účinnost: 81%
průměrná teplota spalin: 236 °C
emise pevných částic (PM): 12 mg / m3
emise oxidu uhelnatého (CO): 1123 mg / m3
emise organických plynných sloučenin (OGC): 45 mg / m3
emise oxidů dusíku (NOx): 47 mg / m3
max. délka dřevěných polen: 35 cm
průměr vyústění výfuku: 200 mm
přívod vzduchu: O125 mm
rozdělovač horkého vzduchu: 4 x O125 mm
palivo: dřevo
hmotnost: 216 kg

Topeniště je obloženo šamotovými tvarovkami, které zajišťují předání naakumulovaného tepla i po vyhasnutí ohně. Speciální systém tří vermikulitových deflektorů, prodlužuje cestu spalin do komínu, díky čemuž se zvyšuji účinnost krbové vložky na maximum. Krbová vložka Uniflam DURO je uzpůsobena k použití do nízkoenergetický a pasivních domů včetně rekuperace. Přívod vzduchu do krbové vložky je rozdělen do tří komor, kterými vzduch proudí pod rošt, k oplachu skla či sekundárnímu spalování. Dokonalí systém sekundárního spalování, tedy dohořívání plynů a prachů, probíhá díky vháněnému vzduchu do topeniště otvory na zadní stěně krbové vložky. Tento proces hoření zajišťuje dokonalé spalování, zvyšuje účinnost krbové vložky a snižuji emise škodlivin. Nástavba pro rozvod teplého vzduchu usnadňuje napojení potrubí a následný rozvod po celém domě.
Délka polen 35 cm
Popelník Ano
Sekundární spalování Ano
Typ skla rovné
Deflektor (clona) Ano Levný výrobek Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO horní můžete získat nyní tady a teď na našich stránkách umístěný v rubrice krbové vložky. Nyní si můžete vybrat další produkty z této populární rubriky za outletovou cenu! V očích zákazníků populární výrobce UNIFLAM pro své zákazníky nabízí špičkové zboží. Přesvědčte se sami. Máme toho více, máme v nabídce více produktů od dodavatele UNIFLAM. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Často hledaný produkt Krbová vložka UNIFLAM 660 DURO horní otevírání 837-001 s osvědčenou značkou UNIFLAM jednoduše můžete najít v aktuální nabídce extra se slevou. Ceny od 51 598 Kč.