Krbová vložka UNIFLAM 700 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-675-DP

Krbová vložka UNIFLAM 700 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 ECO s
Značka: UNIFLAM
16 049 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka UNIFLAM 700 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje...

Krbová vložka UNIFLAM 700 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 s klapkou a externím přívodem vzduchu?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano Zajímavý produkt lze získat bez obtíží tady na našich stránkách v rubrice krbové vložky! Podívejte se na oblíbené zboží z této známé kategorie za parádní cenu. Tento vyjímečný výrobce UNIFLAM má vysoce kvalitní produkty U nás toho najdete mnohem více, máme v nabídce však také další kvalitní kousky od výrobce UNIFLAM. Najdete je níže na této stránce.

Zcela unikátní výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-675-DP od společnosti s dlouholetou tradicí UNIFLAM pohodlně pořídíte u nás právě v akci. Aktuálně v akci za 16 049 Kč.