Krbová vložka UNIFLAM 700 Kazeta 600-670

Krbová vložka UNIFLAM 700 Kazeta je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700
Značka: UNIFLAM
13 756 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka UNIFLAM 700 Kazeta je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je...

Krbová vložka UNIFLAM 700 Kazeta je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku Krbová vložka UNIFLAM 700 Kazeta?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
Krbové kazety Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Typ skla rovné
Tento velmi oblíbený kus je dostupný ještě tu na našem webu umístěný v sekci krbové vložky! Podívejte se na podobné zboží z této rubriky v bezva akci.

Levný produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 Kazeta 600-670 od spolehlivé značky UNIFLAM jednoduše získáte zrovna dnes za nejnižší cenu. Akční cena od 13 756 Kč.