Krbová vložka UNIFLAM 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-695-DP

Krbová vložka 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu, 607-695-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 LUX ECO
Značka: UNIFLAM
24 650 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu, 607-695-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně...

Krbová vložka 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu, 607-695-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 LUX s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Typ skla rovné Tento diskontní produkt lze koupit přímo tu v populární rubrice krbové vložky. Najděte si jiné produkty z této rubriky za skvělou cenu! To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další kousky od značky UNIFLAM. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Věhlasný dodavatel UNIFLAM vám představuje vynikající zboží.

Unikátní a oblíbený výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 LUX ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-695-DP od výrobce UNIFLAM jednoduše pořídíte aktuálně za akční cenu. Cena již od 24 650 Kč.