Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTIMA ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-475-DP

Krbová vložka 700 OPTIMA ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu, 907-475-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTIMA ECO s klapkou a externím přívodem
Značka: UNIFLAM
22 929 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 OPTIMA ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu, 907-475-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně...

Krbová vložka 700 OPTIMA ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu, 907-475-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 OPTIMA s klapkou a externím přívodem vzduchu ?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
externí přívod vzduchu
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Typ skla rovnéTento kvalitní a levný produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTIMA ECO s klapkou a seženete právě teď na webu v populární kategorii krbové vložky! Připravili jsme parádní produkty z naší sekce v akci! Mezi zákazníky oblíbený výrobce UNIFLAM poskytuje top výrobky Přesvědčte se! Přichystali jsme toho pro vás více, u nás totiž najdete další kvalitní produkty od dodavatele UNIFLAM. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Levný produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTIMA ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-475-DP od známé značky UNIFLAM máte možnost najít tady nyní trvale výhodně! Výhodně teď u nás za 22 929 Kč.