Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTION ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-775-DP

Krbová vložka 700 OPTION ECO s klapkou 907-775 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTION
Značka: UNIFLAM
20 923 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 OPTION ECO s klapkou 907-775 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje...

Krbová vložka 700 OPTION ECO s klapkou 907-775 je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku Uniflam 700 OPTION s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
externí přívod vzduchu
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky

Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Typ skla rovné Výjimečný a žádaný kus můžete dostat rovnou tady u nás v rubrice krbové vložky. Pořiďte si ještě ostatní zboží ve zmiňované rubrice za výhodnou cenu! Tím ale naše nabídka nekončí, náš sortiment je ale široký! Máme v nabídce také další skvělé produkty od výrobce UNIFLAM. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Známá značka UNIFLAM představuje skvělé zboží. Udělejte radost sami sobě.

Tento unikátní kousek Krbová vložka UNIFLAM 700 OPTION ECO s klapkou a externím přívodem vzduchu 907-775-DP od naší známé značky UNIFLAM můžete najít aktuálně na našich stránkách téměř zdarma. Cena již od 20 923 Kč.