Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-73-DP

Krbová vložka 700 PLUS ECO levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-73-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO levé prosklení s klapkou a externím přívodem
Značka: UNIFLAM
31 530 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 PLUS ECO levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-73-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která...

Krbová vložka 700 PLUS ECO levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-73-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 LUX s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
vysoká kvalita krbové vložky
možnost napojení na externí přívod vzduchu
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Značka ekologického vytápění Flamme Verte AnoNeodolatelný kousek můžete nakoupit snadno tady u nás umístěný v kategorii krbové vložky. Nyní můžete získat parádní produkty z této rubriky za extra cenu!

Oblíbený a akční výrobek Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO levé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-73-DP od skvělé a známé značky UNIFLAM jde získat zde za výprodejovou cenu. Zrovna teď v akci za 31 530 Kč.