Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-72-DP

Krbová vložka 700 PLUS ECO pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-72-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která... více informací »
Krbová vložka UNIFLAM 700
Značka: UNIFLAM
31 530 Kč
Ověřit dostupnost
Krbová vložka 700 PLUS ECO pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-72-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která...

Krbová vložka 700 PLUS ECO pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-72-DP je vyrobena z velice kvalitní francouzské litiny, která perfektně shromažďuje a dále uvolňuje teplo. Vložka je konstruována především na spalování dřeva, ale i dřevěných briket. K tomu, abyste využili krbovou vložku co možno nejefektivněji, je zapotřebí použít co nejsuchší a nejtvrdší kusy dřeva. Krbová vložka Uniflam Vás zahřeje a určitě navodí příjemnou atmosféru, díky sálavému teplu, které je podstatně jiné než teplo z klasických radiátorů.

Proč krbovou vložku UNIFLAM 700 LUX s klapkou?

moderní design
délka polen 50cm
oplach skla
možnost zakoupení krbové vložky s klapkou
externí přívod vzduchu 100mm
vysoká kvalita krbové vložky
komínová klapka
Krbové vložky Uniflam jsou velice kvalitní litinové krbové vložky s dlouholetou tradicí. Díky naší dlouholeté zkušenosti s prodejem těchto krbových vložek je můžeme s čistím svědomím DOPORUČIT!
Délka polen 50 cm
Popelník Ano
Odvod spalin vrchní
Sekundární spalování Ano
Značka ekologického vytápění Flamme Verte Ano
Kvalitní a oblíbený produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO pravé prosklení s klapkou a externím lze koupit teď tady na našem webu v rubrice krbové vložky. Prozkoumejte unikátní produkty z této známé kategorie za akční cenu. To ale však není vše, u nás toho najdete mnohem více. Prozkoumejte u nás taky další kvalitní kousky od značky UNIFLAM. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Populární značka UNIFLAM dlouhodobě nabízí špičkové výrobky.

Ve slevě tento produkt Krbová vložka UNIFLAM 700 PLUS ECO pravé prosklení s klapkou a externím přívodem vzduchu 6263-72-DP od známého výrobce UNIFLAM máte možnost pořídit momentálně v naši nabídce napořád výhodně. Produkt koupíte teď u nás za 31 530 Kč.